Gdzie uzyskać pożyczkę prywatną?

 

Ogłoszenia osób szukających pożyczek często można znaleźc na przeróżnych portalach ogłoszeniowych. Przeglądając je często napotkamy się na zwroty typu „pilnie poszukiwana prywatna pożyczka” co może oznaczać że osoby poblikujące tego typu ogłoszenia mają problemy z usykaniem kredytu w banku czy pożyczki w firmie pozabankowej. Gdzie więc najlepiej udać się z poszukiwaniu prywatnej pożyczki?

Idealnym miejscem ku temu jest serwis Kokos.pl który umożliwia zaciągniecie pożyczki od osoby prywatnej. Jak to w skróćie wygląda?

w serwisie pożyczasz pieniądze od osoby, która zdecydowała się zainwestować posiadane środki

1. Rejestrujemy się w serwisie za pomocą wniosku rejestracyjnego

2. Po prawidłowym wysłaniu wniosku możemy przygotować dwie rzeczy który będą nam potrzebne:

– skan dowodu osobistego z obydwu stron (jeśli nie posiadamy skanera możemy zrobić zdjęcie aparatem)

– kwota 9 zł które bedziemy musieli przelać z naszego konta osobistego

3. Przechodzimy do utworzenia naszej aukcji pożyczkowej w które umieszczamy:

– cel pożyczki np. zakup samochodu, remont mieszkania czy spłata innych pożyczek

– jaka kwota pożyczki

– jakie oprocentowanie

– jaki okres spłaty

Po określeniu wszystkich tych opcji i wystawieniu aukcji pożyczkowej użytkownicy portalu zobaczą nasze ogłoszenie i każdy z nich będzie mógł wziąść udział w użyczeniu nam pożyczki a więc kilku czy kilkunastu inwestorów będzie mogło sfinasować potzrebną nam pożyczke.

Jako nowy użytkownik możemy pożyczyć maksymalnie 1000 zł, jednak jeśli jesteśmy już sprawdzonym użytkownikiem i mamy już za sobą kilka spłaconych w umówionym terminie pożyczek to możemy starać sie o większą pożyczke która może wynosić nawet do 25 000 zł.

Kokos jest więc idealnym sposobem na uzyskanie pożyczki na dowód osobisty przez internet w chwili gdy bank z różnych powodów nie chce udzielić nam kredytu.

Wniosek rejestracyjny w serwisie KOKOS