Gdzie największy kredyt gotówkowy

 

Szukając dużego kredyty gotówkowego musimy mieć przedewszystkim wysokie dochody z tytułu pracy bądź z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Dodatkowo na pewno będą potrzebne osoby które poręczą nam kredyt tzw. poręczyciele oraz w niektórych przypadkach będzie również wymagane zabezpieczenie kredytu w postaci jakiejś nieruchomości.

Co mamy na myśli mówić o dużym kredycie gotówkowym? Mowa o kredytach w wysokości powyżej 100 000 zł. Czy taki kredyt gotówkowy jest do uzyskania w bankach?

Oczywiście takie kredyty gotówkowe znajdują się w ofertach banków i są to kredyty od 100 000 do nawet 200 000 zł. Uzyskamy go jeśli mamy odpowiednią zdolność kredytową czyli mamy odpowiednie zarobki które możemy potwierdzić np. przedstawiając zaświadczenie o zarobkach lub innych dokumentów w przypadku osób prowadzących własną firme.

Idea Expert – nawet do 200 000 zł

Największy kredyt gotówkowy znaleźliśmy w ofercie Idea Expert czyli banku spokrewnionego z popularnym Idea Bankiem, z tym że ten udziela pożyczek osobom indywidualnym. Duży kredyt możemy zaciągnąć nawet na okres 10 lat czyli 120 miesięcy.

Alior Bank / Alior Sync – do 150 000 zł

Zarówno Alior bank jak i jego internetowy odpowiednik Alior Sync mają w ofercie kredyty gotówkowe do 150 tyś zł. Jak informuje bank taką kwotę możemy otrzymać bez zabezpieczeń i poręczycieli.

Dużego kredytu gotówkowego udzieli nam również Raiffeisen Polbank z okresem kredytowania nawet do 10 lat czyli 120 miesięcy

Również w popularnym banku Credit Agricole dostaniemy kwotę wyższą niż 100 tyś zł a konkretnie 120 tyś zł na dowolny cel. Kredyt gotówkowy Credit Agricole uzyskał tytuł najlepszego kredytu gotówkowego serwisu finansowego Bankier.pl