Dopisanie do listy dłużników KRD

 

Jak się okazuje większość firm ma problemy z dłużnikami i tych którzy wogóle nie uregulowali swoich płatności oraz tych którzy płacą nie regularnie. Nie musimy jednak czekać bezczynnie na to by nasi kontrahenci uregulowali nasze płatności. Od nas instytucje typu ZUS czu Urząd Skarbowy wmagają byśmy płacili w termien podatek czy ubezpieczenia społeczne. Wymagajmy więc tego samego od naszych kontrahentów.

Jak dopisać firme do listy dłużników?

Wpisanie do KRD dłużnika jest bezpłatne jeśli zdecudujemy się na nawiązanie stałej współpracy a wiec np. 12-miesięczną umowę. W ramach tej umowy nie tylko będziemy mogli dopisać naszych dłużników do bazy KRD ale również będziemy mieć możliwość monitorowania naszych aktualnych jak i przyszłych kontrahentów. Sprawdzimy czy nie zalegają oni z płatnościami innym firmom, operatorom telekomunikacjnym czy w banku. Poza tym nawiązując współprace z KRD będziemy posiadać jakgdyby dodatkowy pakiet ochronny dzięki któremu większość naszych kontrahentów będzie regularnie swoje płatności. Pomoże w tym na pewno pieczątka KRD którą otrzymamy a która będzie mobilizować firmy z którymi współpracujemy do terminowego regulowania płatności. Pieczątka przystawiona na wystawionej przez nas fakturze czy rachunku będzie informować o naszej współpracy z Krajowym Rejestrem Długów oraz o tym iż w przypadku nie regularnych płatności firma może trafić do rejestru dłużników.

Aby nawiązać współprace z KRD wystarczy skontaktować się z doradcą KRD który przedstawi nam najbardziej dogodną oferte która będzie sprostać naszym oczekiwaniom.